W drugiej części artykułu prezentujemy najciekawsze pod względem wizualnym fotele obrotowe. Oczywistym jest, że wygląd fotela nie powinien stanowić podstawowego czynnika decydującego o jego zakupie. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że większość nowoczesnych krzeseł biurowych oferuje nam dziś wyjątkową ergonomię i funkcjonalność, kupując krzesło, możemy jego design uznać za ostateczne kryterium wyboru.

Fotel obrotowy ARES HL

Prosty w swojej formie, a jednocześnie niesamowicie elegancki fotel obrotowy, godny pana prezesa, albo pani prezes. Niesamowicie stylowy za sprawą pięknego pikowania. Najważniejszym jego atutem jest materiał, z którego został wykonany. Piękna, naturalna skóra prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Charakteru dodaje mu z pewnością ciekawy zagłówek połączony z oparciem, a jednocześnie wyraźnie się od niego odcinający. Fotel idealny do pomieszczeń reprezentacyjnych i gabinetów.

Fotel obrotowy CLUBIN CB 102

Ten fotel obrotowy za sprawą swojego designu wyraźnie nawiązuje do stylu POP ART. Zaokrąglona forma i opływowe kształty to jego znaki charakterystyczne. Istnieje możliwość zamówienia fotela, w którym wykorzystane są dwa rodzaje tapicerki. Można w ten sposób uzyskać naprawdę ciekawy efekt zwłaszcza, jeżeli wybierzemy kontrastujące ze sobą kolory tkaniny obiciowej. Taki mebel będzie idealnie pasował do nowoczesnych pomieszczeń biurowych, odbiegając nieco od utartych schematów aranżacyjnych.

Fotel obrotowy EXTREME

Fotel Extreme wyróżnia się z pewnością niezwykle oryginalnym wyglądem. Zarówno jego oparcie, jak i siedzisko tapicerowane jest elastycznymi pasami. Efekt wizualny tego rozwiązania może zachwycić. Dzięki wyjątkowemu designowi EXTREME może sprawić, że każde biuro zyska niepowtarzalny wygląd. Fotel z pewnością przełamie pewne konwencje, jeżeli chodzi o aranżację przestrzeni biurowej i przykuje wzrok każdego, kto pojawi się w biurze.

Fotel obrotowy FORMAT

Oto mebel, który będzie wyróżniał się w każdym pomieszczeniu i doskonały przykład na to, że meble biurowe mogą być naprawdę piękne. Fotel posiada bardzo oryginalnie wyprofilowane oparcie oraz łagodnie zaokrąglone podłokietniki. Dzięki precyzyjnie wykonanym wykończeniom zyskuje naprawdę wyjątkowy charakter. Doda każdemu wnętrzu elegancji. Jednocześnie sprawia wrażenie mebla bardzo komfortowego. To fantastyczna propozycja do domowego biura.

Fotel OVO

Na koniec naszego przeglądu najbardziej oryginalny ze wszystkich foteli obrotowych dostępnych na rynku, a z pewnością plasujący się w ścisłej czołówce. Fotel OVO posiada niezwykle oryginalną, owalną konstrukcję. Nie ma tu żadnych wyraźnie zaznaczających się krawędzi. Całość posiada cudowny, opływowy kształt. Ovo to z pewnością niecodzienny design, który zaskakuje. Natomiast dobór materiałów i wykonanie mebla fantastycznie uzupełnia całość tego fascynującego projektu.

 

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *